фільм

В Японії вийшов на екрани байопік про письменника Дадзай Осаму

24.09.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Японії тривають покази байопіка про відомого японського письменника післявоєнної епохи Дадзай Осаму (太宰 治, 1909—1948). Про це повідомляє The Japan Times.

 

Фільм має назву «Пропаща людина» (No Longer Human) — однойменну з назвою останньої та найвідомішої з повістей автора.

 

Японська ж версія назви стрічки «Ningen Shikkaku: Dazai Osamu to 3 Nin no Onnatachi» (人間失格 太宰治と3人の女たち) звучить як «Дадзай Осаму та троє жінок».

 

 

Саме про бурхливе любовне життя письменника йдеться у стрічці: Дадзай (Оґурі Шун) мав позашлюбну дитину від прихильниці Ота Шідзука (Саваджірі Еріка), в токійському каналі він вчинив самогубство разом із Ямадзакі Томіе (Нікайдо Фумі), а дружина Ішіхара Мічіко (Міядзава Ріе) самостійно намагалася виховати двох дітей, поки чоловік бігав до коханок.

 

Однак фотографка та режисерка стрічки Нінаґава Міка не акцентує на хибах цього ідеалістичного письменника, який руйнував себе заради свого мистецтва, з туберкульозом у легенях і потягом до алкоголю.

 

Вона намагається показати його романтичний бік, використовуючи свої фірмові пишні образи, водночас маючи принципово співчутливий погляд на саму людину, хоча не без відтінку чорного гумору.

 

Нещодавно ми повідомляли, що в Японії з’явилася дитяча книжка-картинка про втрачене мистецтво тату.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект