бібліотека

В Українській бібліотечній асоціації – нова президентка

22.11.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Бруй Оксана стала новою президенткою Української бібліотечної асоціації. Про це повідомляє Оксана Бояринова, PR-менеджерка асоціації на своїй сторінці у Facebook.

 

Бруй також очолює науково-технічну бібліотеку ім. Г. Денисенка Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського». Раніше була заступницею генерального директора Національної наукової медичної бібліотеки України з питань інформаційних технологій,  також заступницею директора НБ НаУКМА з автоматизації.

 

Протягом 2009 – 2011 років була координаторкою проекту «ELibUkr– Електронна бібліотека України: створення центрів знань в університетах України».

Навчається в аспірантурі Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Спеціальність – книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство (соціальні комунікації). Тема наукового дослідження – «Система стратегічного управління процесно-орієнтованою бібліотекою».

 

Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» (Школа охорони здоров’я. Магістерська програма з управління в охороні здоров’я для керівників), Переяслав-Хмельницький філіал Державного педагогічного інституту ім. М. Драгоманова за спеціальністю – російська мова та література.

 

Читайте також: Бібліотека як бренд – досвід Мюнхена

 

Авторка 3 наукових видань, 4 методичних посібників та 15 наукових публікацій. Була членкинею робочої групи при Міністерстві культури України із розробки Стратегії розвитку бібліотечної справи України до 2025 року (2014-2015 рр.).

 

Читайте також про бібліотечну справу у Литві

 

Як відомо, президентом УБА з 2009 року до цього часу була Ірина Шевченко, директорка Інституту публічного управління та кадрової політики Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, заслужений працівник культури України. Читайте наше інтерв’ю з Іриною Шевченко.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект