Календар подій

5/10

В українській Вікіпедії пройде редакторський марафон «Це зробила вона»

Україна

10:30 Grammarly, Спортивна площа, 1а

В українській Вікіпедії пройде редакторський марафон «Це зробила вона»

Запрошуємо всіх охочих долучитися до редакторського марафону «Це зробила вона» в українській Вікіпедії. Організований за мотивами книг «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона», марафон ставить за мету збільшити кількість і якість статей у Вікіпедії про відомих українських жінок.

У межах марафону в суботу 5 жовтня відбудеться вікізустріч у Києві, під час якої можна буде навчитися редагувати Вікіпедію і взяти участь в марафоні.

 

Участь у події вільна за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.

До марафону також можна долучитися онлайн з 4 по 6 жовтня; причому, можна створювати й поліпшувати статті не лише українською, а й англійською, шведською, французькою чи китайською — будь-якою мовою! Сторінка заходу й умови участі.

 

«Це зробила вона» є найбільшим проєктом про відомих українських жінок за кількістю залучених авторів та ілюстраторів в Україні. Обидві книги містять історії про 100 українських жінок, відомих своїми видатними досягненнями у різних сферах як в Україні, так і в усьому світі. Наразі про понад 30% героїнь не існує статей у Вікіпедії англійською та українською мовами, а близько 40% статей — як українською, так і англійською — потребують доповнень. Під час марафону створювати та редагувати статті можна як про героїнь книжок, так і про інших видатних українок.

 

Усіх учасників зустрічі та онлайн-марафону чекають сувеніри та подарунки від організаторів заходу — Національного демократичного інституту, Посольства Швеції в Україні, ГО «Вікімедіа Україна» і Grammarly.

 

Розкажімо разом про українських видатних жінок світу!

 

Подія на фесбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект