Календар подій

21/05

Валентина Захабура презентує повість «Лепрекони»

Київ

19:00 Книгарня Старого Лева, вул. Прорізна, 10

Валентина Захабура презентує повість «Лепрекони»

Якими є реальні підлітки? Найперше не аж такими простими.

Життя стає кардинально іншим, коли твій найкращий друг пише листа із шокуючим зізнанням. Реальних підлітків виховують вчителі, які йдуть в АТО, вони зіштовхуються з домаганнями в громадському транспорті, разом готують страви, вигадають одне одному прізвиська, а також мають дуже заплутану родинну історію.

 

Ми зустрінемося, щоб поговорити про те, як виникла історія про Мо та ким є насправді Тоторо. Міркуватимуть про реальних підлітків Валентина Захабура – авторка книжки «Лепрекони» – та підлітки із журі премії Навиворіт 2018 року, також до дискусії долучиться транс-активістка Анастасія Єва Домані. Модеруватиме зустріч Ольга Купріян.

 

«Шекспір, як драматург, вважав, що всі люди актори в театрі життя. Захабура, як бібліотекарка, вважає, що всі люди – автори власних історій, а світ – це магічна бібліотека, адже історії перетинаються, доповнюють одна одну та створюють нові лінії вірогідностей. Це якщо говорити складно, а якщо просто: я була підлітком, мій син підліток і я працюю з підлітками. Вгадайте про кого і для кого ця книжка? Як сказала одна читачка: “тут є все, крім сексу та наркотиків, хоч щось могло лишитися за кадром!”», – розповідає про книжку Валентина Захабура.

 

Валентина Захабура – дитяча письменниця, бард. Авторка повістей «Ой, Лише, або з чим їдять вундеркіндів?», «Ой, Лише, або як портапити в халепу?», збірки поезій «ЯТОМОРЕ», альбому авторських пісень «Запрошення на каву». Народилася 1978 року в Києві. В дипломі КНУ ім. Т. Шевченка написано «філософ-релігієзнавець», тож сродну працю знаходити вміє. Студійка київської літстудії «Перехрестя», бібліотекарка, лекторка, мрійниця.

 

Навиворіт – перша щорічна українська літературна премія, створена підлітками, щоб відзначити найкращі підліткові книги року.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект