Календар подій

20/09

Відбудеться фестиваль мистецтва та віртуальної реальності «Frontier»

Київ

10:00 M17 Contemporary Art Center, вул. Антоновича, 102-104

Відбудеться фестиваль мистецтва та віртуальної реальності «Frontier»

Відбудеться FRONTIER — фестиваль мистецтва та віртуальної реальності, спрямований на розвиток взаємодії мистецтва і нових технологій. Також фестиваль пройде і 4 — 6 жовтня у Харкові.

У програмі FRONTIER VR Art Festival: виставки, мистецтво у віртуальній та аугментованій реальності, освітня програма та дискусії, експозиції, що будуть інтегровані у місто та публічні простори за допомогою AR, перформанси, екскурсії виставками та VR-вечірки.

 

Проєкт задуманий як щорічна подія, що відбуватиметься в різних містах країни та працюватиме з однією важливою для українського суспільства темою в кількох секторах мистецтва та культури. Цьогорічна тема — Reforming space: «New monuments» — говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян.

 

Місто — це територія сплавлення багатьох сенсів, культур, подій та потреб суспільства. Зокрема, мистецтво у громадських просторах рефлексує на його виклики, характеризує, допомагає викарбувати його айдентику, воно покликане не розважати, а спонукати думати.

 

На фестивалі, за допомогою віртуальної / аугментованої реальності та реальних артоб’єктів, молоді художники запропонують власне бачення сучасних мегаполісів та думку щодо того, як мистецтво може вплинути на містян.

 

Наразі митці й IT-спеціалісти працюють у VR-лабораторіях, виробляють нові смисли та концепти, пропонують трансформації міста. Восени результати будуть презентовані у Києві та Харкові.

 

За новинами фестивалю можна слідкувати на сторінці у фейсбуці Frontier — VR Art Festival. Детальну програму буде опубліковано наприкінці серпня.

 

Реєстрація.

 

Організатори: АРТ Оптимісти, Academy of Visual Arts Kharkiv , Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури, M17 Contemporary Art Center.

 

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект