Календар подій

7/06

Відбудеться лекція «Як читати тексти неєвропейських культур?»

Київ

19:00 Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Відбудеться лекція «Як читати тексти неєвропейських культур?»

Історико-культурний контекст Доколумбової Америки, Китаю династії Мін чи Японії часів Мейдзі можна зрозуміти за допомогою окремих текстів, якщо знати яким чином їх читати.

Науково-популярний веб-сайт «Локус» проведе вступну лекцію до курсу з читання літератур світу. На лекції Назар Назаров презентуватиме метод дослідження літературних канонів, за допомогою якого можна увійти в контекст суспільств різних історичних періодів та географічних регіонів.

 

Лекція буде корисною для студентів соціальних і гуманітарних наук, які хочуть наблизитись до розуміння суспільства цікавого їм регіону та історичного періоду.

 

Лектор курсу — Назар Назаров — кандидат філологічних наук, лінгвіст, перекладач. Ось що він пише про цей метод:

 

«Історію кожного літературного канону можна дослідити через 2 ключові події: появу писемності та його “модернізацію” під європейським впливом.
Окремий текст, поміщений на шкалу з цих двох трансформацій, вже не буде сприйматися відірваним від глобального контексту та відкриє читачеві можливість досліджувати особливості того суспільства, в якому він з’явився та існував.»

 

Особливості літературних традицій дають можливість зрозуміти контекст сучасних суспільств, тож приходьте знайомитись із методом їх дослідження)

 

Вхід вільний.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект