Календар подій

4/10

Відбудеться літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM

Хмельницький

Відбудеться літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM

На літературно-перекладацькому фестивалі TRANSLATORIUM 2019 говоритимуть про взаємодію перекладу з візуальним мистецтвом і музикою.

Цьогоріч фестиваль TRANSLATORIUM відбудеться на кількох локаціях міста. Протягом трьох днів учасники обговорюватимуть способи реалізації перекладу через літературу, кіно, танець і візуальне мистецтво під час дискусій, творчих зустрічей, лекцій та воркшопів.

 

Для участі у фестивалі запрошено понад 20 учасників з України та з-за кордону. Серед них — Остап Сливинський, Ярослава Стріха, Сергій Жадан і гурт «Лінія Маннергейма», що вперше виступить у Хмельницькому. Окрім того, перекладацька група VERBація під час відкриття представить власний кураторський проєкт, створений спеціально до фестивалю.

 

«Цьогоріч ми справді виходимо за межі вже звичних форматів, втілених у фестивалі протягом минулих років, адже активно впроваджуємо візуальну складову. Говорячи про співпрацю як спосіб творчого процесу, ми прагнемо дослідити й показати взаємозв’язки між різними видами мистецтва та прояви перекладу між різними медіа. Саме це відображатиме наш кураторський проєкт Blake. Anew та інсталяції в міському просторі від Антона Логова», — розповідає директорка фестивалю Таня Родіонова.

 

Організаторки додають, у загальній програмі фестивалю цього року виокремлено освітній блок. Він орієнтований переважно на фахову перекладацьку аудиторію.

 

Імена учасників та детальна програма фестивалю TRANSLATORIUM 2019 буде оголошена незабаром.

 

Подія на фейсбуці

 

Сайт фестивалю

 

Телефон з питань ЗМІ: + 38 (063) 928-80-70, Анастасія Олексюк

 

Організатори — перекладацька група VERBація та активіст(к)и з Хмельницького й Києва.

 

Фестиваль реалізується за підтримки Хмельницької міської ради. Освітня програма фестивалю TRANSLATORIUM здійснюється за підтримки Українського культурного фонду.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект