Календар подій

1/08

Відкривається виставка найкращих робіт Ukrainian Young Book Design Awards

Львів

18:00 Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29А

Відкривається виставка найкращих робіт Ukrainian Young Book Design Awards

З 1 серпня по 8 вересня триватиме виставка найкращих робіт Ukrainian Young Book Design Awards. Конкурс організовували видавництво «Основи» та студія Hooga.design.

Цього року Ukrainian Young Book Design Awards проводили вперше. Він зміг об’єднати понад 400 молодих дизайнерів з України, Польщі, Німеччини, Ізраїлю, Угорщини, Литви, США та Росії. Усі охочі віком від 14 до 30 років могли безкоштовно подати необмежену кількість проєктів у чотири номінації: візуальна концепція (судді оцінювали візуальну концепцію цілої книжки), макет і верстка, серія ілюстрацій та обкладинка.

 

Найкращі роботи обирали експерти з дизайну з Німеччини, України та Польщі. Переможці отримали подарунки від Huawei, KAMA, Projector, Readymag та ArcticPaper. Побачити роботи усіх переможців можна тут.

 

Виставка відкриється 1 серпня о 18:00 лекцією Дмитра Яринича про книжковий дизайн як індикатор культури. Він розкаже про те, куди дивитись в книжках, окрім тексту, і як книжковий дизайн впливає на культурне середовище. Вхід на лекцію безкоштовний, але необхідно зареєструватися.

 

Подія на фейсбуці

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект