екранізація

З’явився тизер екранізації «140 децибелів тиші» Андрія Бачинського

29.07.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився тизер екранізації книжки Андрія Бачинського «140 децибелів тиші». Відео виклали на сервісі Youtube.

«140 децибелів тиші» — екранізації повісті Андрія Бачинського, яка отримала у 2015-му році премію від ВВС Україна. У центрі сюжету історія талановитого підлітка-музиканта, який під час автокатастрофи втрачає всю сім’ю, а також слух і здатність розмовляти, та його подальший шлях в пристосуванні до нових умов.

 

«Якщо коротко сказати, фільм про те, як людина, потрапивши не у своє середовище, не падає вниз, а знаходить шлях нагору», — пояснив режисер картини Роман Синчук в інтерв’ю Радіо Культура.

 

«Це про дітей в дорослому світі і про дітей, які особливі», — додала продюсерка Олена Борозенець.

 

 

Автори стверджують, що хоча книжка й дитяча, фільм створюється для широкого загалу. Перший етап роботи над проєктом, що передбачав розробку сценарію, створення тизера та підготовку презентаційного пакету для подальшої екранізації, відбувся за підтримки Українського культурного фонду.

 

«Попереду ще багато роботи, пітчинги, пошуки коштів — але в нас чудова команда, гарний матеріал і велике бажання робити справжнє кіно», — зазначив режисер картини Роман Синчук.

 

Над стрічкою працюють: оператор-постановник — Сашко Рощин, сценарист — автор книги Андрій Бачинський та Вадим Шинкарьов, композитор — Роман Рєпка, звукорежисер — Денис Петров, художник-постановник — Олексій Левченко, художник по костюмах — Тетяна Ходоровська. Продюсерка фільму — Олена Бородянець.

 

Раніше ми повідомляли, що «140 децибелів тиші» вийде у Словенії за програмою Translate Ukraine.

 

Як відомо, нещодавно мережі з’явився тизер-трейлер серіалу, який створюється за мотивами роману Анатолія Дімарова «І будуть люди».

 

Джерела: cinema.in.ua, Радіо Свобода

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект