музика

Фільм-концерт «Розділові Наживо» вийде в кінотеатрах

24.08.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Фільм-концерт «Розділові Наживо», який народився на теренах культового мультидисциплінарного проєкту «роздІловІ», вийде на екрани в другій половині осені. Про це йдеться у прес-релізі, який отримало Читомо.

«Розділові Наживо» — фільм-концерт, що документує перформанс «роздІловІ», проєкт мистецької агенції АртПоле, який виник у 2012 році на основі книжки Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові». На сьогодні проєкт поєднав в собі прочитані автором тексти з різних збірок, чуттєву музику, експериментальний шумовий звукоряд та візуалізацію.

 

Участь у створенні фільму взяли Сергій Жадан, Оля Михайлюк, Олексій Ворсоба (Білорусь), Томек Сікора (Польща) та Сергій Пілявець. Режисер-постановник стрічки — Вадим Ільков (оператор-постановник «Вулкану», режисер «Тато-мамин брат»).

 

Зйомки відбулись наприкінці липня за участі одинадцяти найкращих операторів, які представляють Україну на міжнародних кінофестивалях.

 

Сергій Жадан говорить, що «Розділові» — це півтори години входження в певний медитативний стан. «Як в “Розділових”, на своїх вечорах я вірші не читаю. Я читаю зовсім з іншими інтонаціями, з іншим емоційним, енергетичним посилом», — зазначає письменник.

 

Раніше ми розповідали, що The New York Times внесла вірші Жадана до списку рекомендованих книжок.

 

 

Читайте також: Музика та література: 5 книжок від головного редактора LiRoom.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект