Yakaboo

«Моя книжкова полиця» припиняє співпрацю з Yakaboo через книжки з РФ

04.12.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «Моя книжкова полиця» більше не продаватиме своїх видань у книгарні Yakaboo. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила засновниця і власниця видавництва Наталя Моспан.

 

Вона нагадала про дискусію, яка виникла навколо продажу «Видавництвом Старого Лева» прав на видання двох книжок «Аґрафки» в Росію, і водночас ігнорування факту купівлі магазином Yakaboo книжок в РФ.

 

«Я не здатна прийняти та вибачити той факт, що мій бізнес-партнер – найбільший та найвпливовіший книжковий інтернет-оператор в Україні – став амбасадором російської культурної експансії в Україні і ввозить книги з ворожої території», – пояснила видавчиня.

 

За її словами, це важке для неї рішення, проте цього вимагають обставини, в яких опинилася Україна.

 

«За даними ООН, російська агресія на моїй землі забрала життя 13 тис. моїх громадян! І в той час, коли наші відчайдушні захисники продовжують помирати за нашу свободу, ми безвідповідально поступаємось ворогу на найважливішому стратегічно фронті – культурному. Ми пускаємо сюди ворога – своєю мовчазною згодою, своїми страхами та побоюваннями, невпевненістю, нерішучістю. Ми щодня програємо і знищуємо все те, що так боляче здобували впродовж останніх п’яти років», – наголосила Моспан.

 

Нагадаємо, що в асортименті книгарні Yakaboo є значна частина книжок, завезених з території РФ. Держкомтелерадіо регулярно звітує про відмови, які отримує компанія, на ввезення російських книжок, що містять ознаки пропаганди держави-агресора.

 

Раніше ми повідомляли про активне обговорення у соцмережах інформації про те, що «Видавництво Старого Лева» продало права на видання книжок творчої майстерні «Аґрафка» російському видавництву МИФ.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект