україністика

Український інститут в Гарварді запустив власну онлайнкнигарню

11.09.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український науковий інститут Гарвардського університету запустив новий сайт – HURI Books. Про це повідомляється на сайті HURI.

 

На HURI Books міститься інформація про всі видання Інституту, що дозволяє легко шукати, знаходити і переглядати книжки на різні теми, пов’язані з Україною.

 

Серед видань: Courage and Fear Олі Гнатюк, The Post-Chornobyl Library: Ukrainian Postmodernism of the 1990s Тамари Гундарової, Ivan Franko and His Community Ярослава Грицака, The Future of the Past: New Perspectives on Ukrainian Histor за редакцією Сергія Плохія та ін.

 

 

Окрім функції онлайнкнигарні для пошуку і придбання книжок, сайт містить інформацію про майбутні видання і пропонує деякі книжки в цифрових форматах: HTML, PDF та електронні книжки.

 

Наразі на сайті доступні 10 книжок в електронному форматі, протягом наступних шести місяців обіцяють додати більше.

 

HURI Books також дозволяє читачам брати в оренду електронні копії книжок на різний період за зниженими цінами. Ця опція у першу чергу розрахована на студентів та науковців – щоб зробити наукові матеріали про Україну більш доступними для них. Особливо це може бути корисним для студентів тих курсів, навчальні програми яких включають такі книжки.

 

З часом сайт може стати також порталом для додаткових матеріалів. Згодом він може також містити відео з авторськими інтерв’ю, інтерактивні функції тощо.

 

Нещодавно Читомо повідомляло, що Український інститут визначив переможців Програми підтримки українських студій імені Івана Лисяка-Рудницького. У межах програми будуть підтримані вісім проєктів з україністики у шести країнах.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект