карантин

«Вовкулака» призупиняє друк коміксів через коронавірус

27.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво коміксів та графічних романів «Вовкулака» змушене призупинити друк своїх видань через епідемію коронавірусу. Про це повідомляють на Facebook-сторінці видавництва.

 

У заяві пояснюють, що через закриття комікшопів, деяких онлайнмагазинів, книгарень та книжкових мереж, відтерміновані та скасовані ярмарки та гік-івенти, видавництво залишилося без 99% каналів збуту і, відповідно, фінансування.

 

«Через це ми вимушені призупинти друк наших видань, (бо навіть за наявності 100-200 передзамовлень, неможливо друкувати кількатисячні наклади і просто залишати їх на складі) до нормалізації ситуації, виходу з карантину та поновлення роботи книжкових та коміксових магазинів тощо.

 

 

Читайте також: Чарівні світи і косплей: в яких книжках шукати натхнення для нових образів

 

Ми дуже сподіваємося, що це станеться на початку літа. Нам дуже шкода, але це дійсно вплив факторів непереборної сили, на які ми не в силі ніяк вплинути», — пояснюють у «Вовкулаці».

 

У заяві додають, що серед видань, які були запущені в роботу до карантину, залишився додрук коміксу «Відьмак. Дім зі Скла», який має вийти приблизно через 1-2 тижні. Першими виданнями, які побачать світ одразу після карантину, будуть: 4-й випуск «Серед Овець» та «Відьмак. Прокляття Воронів».

 

 

«Але робота видавництва не зупиняється, і наразі малюються нові, ще навіть не анонсовані українські комікси, намальовані редагуються, вже придбані ліцензії перекладаються (наприклад, завершений переклад першого тому «Касти Мета-Баронів»), ми доробили і наповнили інформацією та прев’ю наш сайт і ведемо перемовини щодо нових ліцензій», — наголошують видавці.

 

Нагадаємо, що «Вовкулака» — українське незалежне видавництво коміксів та графічних романів, засноване 2017 року. У 2018-му отримало офіційну реєстрацію як видавництво України. У 2019 році видавництво створило імпринт авторських коміксів для дитячої аудиторії «Мавка».

 

Читайте також, як пройшов Comic Con Ukraine 2019

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект