Календар подій

6/04

«Видавництво Старого Лева» запрошує на англійсько-галицьке чаювання

Львів

12:00 вул. Братів Рогатинців, 32

«Видавництво Старого Лева» запрошує на англійсько-галицьке чаювання

Пані та панове, леді та джентельмени, «Видавництво Старого Лева» запрошує на англійсько-галицьке чаювання.

Як виглядає типове англійське чаювання? Чи переплітається воно з галицькою традицією походу «на каву»? Якими були витоки цих церемоній? На зустрічі будемо обговорювати кулінарні (і не тільки) традиції англійців й галичан та смакувати ранковим чаєм.

 

Смачна розмова за горнятком чаю та традиційними галицькими солодощами у товаристві перекладачки книги «Спостерігаючи за англійцями» Марти Госовської, авторки блогу про галицьку кухню «Пані Стефа» — Маріанни Душар та модераторки Мар’яни Савки.

 

Гостям чаювання буде запропоновано меню, що відповідає тематиці заходу: чай з молоком, англійські сендвічі та скони з крем-сиром і конфітюром, галицький медівник, сирник та андрути.

 

Книга «Спостерігаючи за англійцями» відомої дослідниці Кейт Фокс представляє дивовижно точний і напрочуд дотепний портрет англійського суспільства. Правила розмов про погоду чи секс, споживання їжі чи флірт, закони облаштування оселі, особливості славнозвісного англійського гумору — усе це та багато іншого про звички англійців, їхні примхи, виверти та дивацтва у ґрунтовній та веселій книжці Кейт Фокс.

 

Шанувальників галицької кухні зацікавить книга «У будні і свята» знаменитої господині та кулінарки Дарії Цвєк. Детально розписане меню від кожної пори року до кожного дня, що має тиждень, усіх дванадцяти місяців. Ретельно підібраний перелік страв: на перше, на друге, фруктові салати, десерти, різноманітні напої — допоможе сучасній жінці, яка любить куховарити, з’ясувати усі тонкощі теплової обробки продуктів та обрати, які страви найкраще приготувати в ту чи іншу пору року.

 

Учасниці:

  • Маріанна Душар — дослідниця галицької кухні, авторка блогу «Пані Стефа».
  • Марта Госовська – перекладачка, колумністка, літературознавиця, спеціалістка з феміністичної літературної критики, в минулому – викладачка літературної критики і компаративістики.

 

Модераторка: Мар’яна Савка – поетеса, письменниця, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева».

 

Реєстрація bit.ly/2CyzDva.

 

Вартість чаювання — 200 грн.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект