Календар подій

29/10

Богдана Романцова розповість, як бажано писати про перекладну літературу

Київ

18:30 Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Богдана Романцова розповість, як бажано писати про перекладну літературу

У межах навчальної програми ЛітАкценту «Вчимося писати критику» Богдана Романцова проведе лекцію на тему «Як бажано писати про перекладну літературу».

Чи доцільно керуватися тими самими критеріями, пишучи про книжки, видані українською мовою, та про перекладні? Як саме найкраще писати про створене за кордоном? Які важливі деталі не варто випускати з уваги? Про це та багато іншого в лекції Богдани Романцової «Як бажано писати про перекладну літературу»?

 

5 листопада, майже за тиждень після лекції, відбудеться майстер-клас із 15-ма охочими, які зареєструються за посиланням, а також напишуть мотиваційні листи. Учасників майстер-класу обиратиме редакція ЛітАкценту з погодженням із лектором. Імена тих, хто потрапить на майстер-клас, як і завдання, що його треба буде виконати до майстер-класу, буде оголошено на лекції. Найкраще виконані завдання отримають шанс публікації на ЛітАкценті на гонорарній основі. Реєстрація триває до 4 листопада включно. Учасників майстер-класу буде оголошено на лекції.

 

Реєстрація на майстер-клас.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект