Дитячі ігрові книжки

Рут Мартін, Аллан Сандерс. Маленькі дослідники: Транспорт

Мартін Р., Сандерс А. Маленькі дослідники: Транспорт / Рут Мартін, Аллан Сандерс ; пер. Т. Кузьменко. – Київ : Книголав, 2019. – 18 с. ISBN 978-617-7563-58-6

Транспорт — дивовижний світ усього, що їздить, літає, плаває, перевозить людей та робить наше життя більш комфорт-ним. Як влаштовані велосипеди і скутери, що всередині у машин, як працюють автобуси, що дозволяє літакам підніматися в небо, які автівки служать безпеці й здоров’ю людини — у цьому виданні є відповіді на численні запитання, що здивують і дорослих. Як і в інших книжках серії «Маленькі дослідники», у «Транспорті» є понад тридцять віконець, які на кожній сторінці видання приховують свої цікавинки. Корисна інформація, реалістичні ілюстрації, добрий гумор — все це робить читання «Транспорту» захопливим і веселим процесом.

 

Водоплавні судні бувають різних форм і розмірів: від маленьких веслових човнів до величезних океанських лайнерів. Деякі потрібні лише для розваг, а деякі виконують на воді важливу роботу. Роздивися ці дивовижні судна та дізнайся, котре для чого призначене.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект