Дитяча проза і поезія

. Велика книга про тварин

У затишні години спілкування з малюком у книжці «Велика книга про тварин» ви дізнаєтеся цікаву інформацію про тварин і свійських, і диких, екзотичних, і домашніх улюбленців. Ми певні, що увагу дитини привернуть чудові ілюстрації, малюк із задоволенням слухатиме веселі й повчальні віршики та оповідання, виконуватиме розвиваючі завдання. Книга містить цікаві факти про тварин, вірші, казки, оповідання, завдання на розвиток логіки, уваги та ін.

 

«Коала — це миле звірятко живе в Австралії. Близько 100 років тому коал мало не винищили люди, полюючи на них заради пухнастого хутра. Але вчасно схаменулися, і полювання було заборонено.

 

Коали ведуть поодинокий спосіб життя. Живуть на деревах і живляться тільки листям евкаліптових дерев. Це малорухливі звірята, що сплять більшу частину дня. А якщо не сплять, то сидять нерухомо, обхопивши лапами стовбур дерева. Змусити їх рухатися може тільки голод. Слово «коала» мовою австралійців означає «не п’є». Коали справді не п’ють воду, їм досить вологи, що міститься в листі евкаліпта. 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект