Бізнесова книга

100₴

Деніел Сміт. Думати, як Білл Гейтс

Думати, як Білл Гейтс / Деніел Сміт; Пер. з англ. М. Пухлій. — К.: Вид. група КМ-БУКС, 2018. — 208 с. ISBN 978-966-948-088-0

Про визначальні мотиви, рішення та філософські погляди Білла Гейтса, найвидатнішого бізнесмена світу, що відіграв вирішальну роль у створенні компанії Microsoft. Навчіться думати, як Білл Гейтс, дізнавшись, яким чином він розвинув свої ділові якості, обігнав усіх конкурентів, подолав чимало перешкод і вистояв за вкрай несприятливих обставин.
Він сформував “Microsoft” і намагався кодувати свій шлях до вершини. Але створення мови програмного забезпечення було лише початком подорожі, яка, нарешті, призвела б до того, що Гейтс стає найбагатшою людиною у світі. Він не тільки знав, як розробити продукт, але також чудово продавав його, перетворившись на лідера стабільної, але стрімкої за її розвитком корпоративної Америки.

«У книжці Синтії Кроссен «Багаті та їхній шлях до багатства», виданій 2000 року, наведено таке висловлювання Гейтса: «Розум — це здатність засвоювати нові факти. Поставити гостре запитання. Засвоїти щось негайно. Вміння запам’ятовувати. Встановлювати зв’язок між царинами, які спершу можуть і не видаватися пов’язаними». Саме таким був розум Білла Гейтса».

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект