Календар подій

23/02

Фестиваль «Тарас Бульба 2018». Літературна програма

Дубно

14:00

Фестиваль «Тарас Бульба 2018». Літературна програма

ЛІТ-side фестивалю «Тарас Бульба 2018» – спроба поєднати та міксувати сучасні креативні напрямки української культури, нівелювати усі зашкарубілі стереотипи вітчизняної пострадянської літератури, наблизити письменницький менталітет до нових європейських напрямків сучасного літературного процесу.

Програма

П’ятниця, 13 липня

15-16:00 – зустрічі з видавництвами, локація: гутіркові локації, №1, №2, №3;
22-22:30 – перфоманс «Синдром білого» (Марко Терен, Юлія Баткіліна, Наталка Маринчак, Юлія Максимейко)
22:30-00:00 – Вільний мікрофон, локація: літературна сцена;
00:00-03:00 – «13-те, п’ятниця з Гоголем» – ніч «жахливої» літератури, локація: літературна сцена

Субота, 14 липня

11:00-12:00 –Вільний мікрофон, локація: літературна сцена;
11:00-12:00 – гутірка «Епатажна лірика» з Леся Мудрак (Lesia Mudrak), гутіркова локація №1;
11:00-12:00 – гутірка «Патріотична муза» з Мальва Кржанівська таТетяна Череп-Пероганич , гутіркова локація №2
11:00-12:00 – гутірка «Моновистава. Гра одного актора» з Olexiy Yurin, гутіркова локація №3;
12:00-13:00 – творча зустріч з Петро Кралюк, локація: літературна сцена;
13:00-14:00 – проект «Оповідач» рулить!» презентація книг Тата Рівна (Tata Rivna) «СоціоPARTY» та Валентина Люліч, локація: літературна сцена;
14:00-15:00 – творча зустріч із С. Жаданом, локація: літературна сцена.
15:00-16:00 – проект «Самітт-Рівне» – презентація книг Andrey Permyakov «Книга року», та «Medium well» Далії Сільман Yuliya Khlapuk, локація: літературна сцена;
21:00-22:00 – франківський арт-блок із Вася Сливчик;
22:00-00:00 – харківський арт-блок: проект «Лірика під баян» (Василь Рябко), Юлія Баткіліна, Юлія МаксимейкоОстап МикитюкМарія КозиренкоІванка УрдаИван Сенин (Ivan Senin)Наталія Маринчак, локація: літературна сцена;
00:00-02:00 – нічна гутірка з Євгенія Чуприна, музичні хедлайнери гутірки – Гурт Джа Пре (Jah Pre).

Неділя, 15 липня

11:00-12:00 – Вільний мікрофон, локація: літературна сцена;
11:00-12:00 – гутірка «Літературні проекти під музику» з Борис Севастьянов (Boris Sevastyanov), гутіркова локація №1
11:00-12:00 – гутірка «Мовизна» із Сергій Пантюк, гутіркова локація №2
11:00-12:00 – гутірка «Інтимна лірика» з Василь Кузан, гутіркова локація №3
12:00-13:00 – арт-блок Творчого Сектору (Мальва Кржанівська, Таня Череп-Пероганич, Зоря Рей, Горан Волчич, @Ліза Жарікова)
13:00-14:00 – презентація книги Іри Баковецької-Рачковської «Пластилін», перфоманс з гуртом Земля живих – grunge/dark folk, локація: літературна сцена
14:00-15:00 – презентації книг харківських письменників: Юлія Баткіліна, Марія Микицей «Чужі бажання», вид-во «Каяла», 2018; Марія Козиренко «Слова автора», вид-во «Електрокнига», 2017, Марко Терен «Вітру голоси», локація: літературна сцена.
15:00-16:00 – проект «Бард-івент», хедлайнери – Олекса Бик, Валентина Люліч, Андрій Ляшук, локація: літературна сцена
21:00-22:00 – Вільний мікрофон, локація: літературна сцена
22:00-00:00 – проект «Відеолітература», локація: літературна сцена.

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект