бюджет

Фінансування Інституту книги можуть зменшити на 23%

16.09.2019
money

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На фінансування Українського інституту книги у 2020 році хочуть виділити тільки 100 млн грн. Про це йдеться у проєкті Держбюджету на наступний рік, судячи з інформації, яку оприлюднив Президент Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін на своїй Facebook-сторінці.

 

Згідно з інформацією Афоніна, на підтримку книговидавничої справи та популяризацію української літератури у світі, забезпечення діяльності Українського інституту книги у 2020 році пропонують виділити тільки 100 млн грн. В той час, як у 2019-му це число склало 129 млн 308 тис. грн, що на 23% більше.

 

 

 

На поповнення фондів публічних бібліотек цього року витратять 87 млн грн, що дозволить придбати 677 тис. 460 примірників 557 найменувань книжок від 79 українських видавництв.

 

Законопроєкт про Державний бюджет на 2020 рік був зареєстрований у Верховній Раді вчора, 15 вересня. Поки що текст законопроєкту на сайті парламенту відсутній.

 

Раніше очільник новоствореного Міністерства культури, молоді та спорту Володимир Бородянський позитивно охарактеризував діяльність Українського інституту книги.

 

Як повідомляло Читомо, влітку цього року були внесені зміни до визначення предмету закупівель, які здійснює Інститут книги.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект