Календар подій

4/02

«Книжковий Арсенал» приймає заявки на участь

Київ

23:59

«Книжковий Арсенал» приймає заявки на участь

ІХ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбудеться 22-26 травня 2019 року. У фокусі IX Фестивалю – тема співжиття, спільного буття на основі цінностей і домовленостей.

 

 

 

ІДЕЇ ПОДІЙ
Продовжуючи кураторський відбір заходів, покращуючи їхню якість і актуальність, ми намагаємось не нарощувати кількісні показники, дбаючи про змістовне наповнення, унікальність й інноваційність заходів. Кураторська команда Книжкового Арсеналу активно готує фестивальну програму, і ми будемо вдячні, якщо ви надішлете нам до 4 лютого 2019 року ідеї ваших заходів, аби ми змогли сформулювати спільні інтереси і теми.

 

 

 

Цього року ми скорочуємо кількість подій у кураторських програмах, вперше організовуючи два Комерційні майданчики, але залишаємо за собою право відбирати на них події.

 

 

 

Ми приймаємо лише до 10 ідей від кожного потенційного Учасника програми, тож просимо ретельно підійти до формування ідей. Від Учасників до розгляду приймаються заявки ідей на проведення заходів, пов’язаних лише із новими проектами та книжками, які були видані протягом останнього півроку і не мали широкої промоції до Фестивалю.

 • до 4 лютого 2019 року ми приймаємо ідеї ваших заходів, аби ми змогли сформулювати спільні інтереси і теми. Для цього просимо заповнити форму. Ідею заходу/проекту можна подавати в контексті Дитячої програми чи «Дорослої»;
 • до 4 березня ми розішлемо інформацію стосовно прийняття ваших ідей, а також про можливість провести ваші заходи на «Комерційному майданчикові»;
 • до 24 березня  чекатимемо заповненої заявки на проведення події з правильними назвами, учасниками, у разі прийняття вашої події у кураторську програму фестивалю;
 • до 12 квітня ми розішлемо вам чернетку програми для внесення правок та уточнень.
 • Наприкінці квітня ми плануємо опублікувати програму на сайті й розпочати промокампанію фестивалю. Дотримання вами дедлайнів підвищить нашу ефективність.

 

 

 

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА
Триває робота й над Міжнародною програмою фестивалю. Знаємо, що багато хто з вас активно працює і має плани щодо видавничого портфеля Весни-2019, а також має нариси потенційних закордонних учасників ваших проектів.

 

 

 

Якщо ви ще не розповіли нам про них, просимо якнайшвидше сповістити електронним листом на адресу bookprogram@artarsenal.gov.ua з назвою «Міжнародна програма-2019», кого з закордонних гостей ви хотіли би бачити як учасників дев’ятого Книжкового Арсеналу, аби разом ви могли презентувати нову книгу, провести важливу дискусію чи реалізувати культурний проект.

 

 

 

Просимо вказати ім’я автора/-ів та назву проекту, або ж книжку, що планується до видання (якщо така є). Будемо вдячні за детальнішу інформацію. Автори і митці, творчість яких тим чи іншим чином розкриває чи перетинається із означеною вище фокусною темою, особливо вітаються.

 

 

 

БІЗНЕС-МАЙДАНЧИК
Команда Книжкового Арсеналу переконалась, що Бізнес-майданчик для переговорів – чудова нагода для інтеграції українського книжкового ринку у міжнародний контекст, підвищення інтересу закордонних видавців та книжкових інституцій до України та налагодження нових партнерств.

 

 

 

Як і попередніх років, ми організовуємо програму переговорів між українськими та іноземними видавцями, літагентами, перекладачами та керівниками книжкових інституцій за заздалегідь сформованим графіком. Ми надішлемо інформацію про бронювання столиків для переговорів на початку березня 2018 року, проте ви вже можете домовлятися про зустрічі.  Радо надішлемо вам додаткові матеріали для ваших іноземних колег про фестиваль або допоможемо сформувати офіційні запрошення від Мистецького Арсеналу.

 

 

 

АВТОГРАФ-СЕСІЇ
У межах стенду дозволені автограф-сесії, пов’язані з книжками, які не суперечать законодавству України. Але з метою врегулювання цих заходів і оперативного сповіщення відвідувачів про них команда фестивалю вирішила подбати про анонсування автограф-сесій у вхідних зонах правого і лівого крила Фестивалю. Учасник виставки-ярмарку  отримає відповідну форму заявки на автограф-сесію до 1 квітня, яку він повинен заповнити до 30 квітня. Оргкомітет створить розклад автограф-сесій на стендах видавців. Детальніше про це у пункті 3.5 Положень про умов участі.

 

 

 

КОМАНДА
Як і минулих років, авторські, тематичні програми та спеціальні проекти формуватиме кураторська команда незалежних критиків, культурних менеджерів та відомих письменників, спеціально запрошених Мистецьким арсеналом, що індивідуально залучатимуть до участі спікерів і видавців.

 

 

 

До складу кураторської команди Книжкового Арсеналу 2019 входять:

 • Оксана Хмельовська – координаторка фестивалю
 • Юлія Козловець – кураторка Дитячої програми, координаторка фестивалю
 • Оксана Щур – кураторка Української програми фестивалю та Літературної лабораторії Мистецького арсеналу
 • Поліна Городиська – кураторка Міжнародної програми
 • Віра Балдинюк – кураторка фокус-програми
 • Ірина Славінська – кураторка спеціальних літературних програм
 • Андрій Бондар – запрошений куратор спеціальної програми
 • Любов Морозова – кураторка Музичної програми

 

 

 

Також ми готові до ваших пропозицій та ідей, які можна надсилати на адресу bookprogram@artarsenal.gov.ua

 

 

 

Деталі

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект