Календар подій

16/03

Лекція «Київськими слідами неокласиків» Алли Бондаренко

Київ

12:00 Контрактова площа, 7

Лекція «Київськими слідами неокласиків» Алли Бондаренко

16 березня в Києві відбудеться лекція Алли Бондаренко «Київськими слідами неокласиків».

 

Їх було п’ятеро і вони вважали себе киянами. Вони хотіли зробити світ кращим, а мистецтво досконалішим. Їх називали Лебедями, і саме ці птахи, що ринуть у небесну височінь, прикрашають меморіальну дошку на будинку в самому центрі Києва, і це єдиний будинок, присвячений київським неокласикам.

 

Кохання і зрада, мужність і легкодухість, легенди і бувальщина — все про київське життя представників «Розстріляного відродження» — «Лебедів» із «п’ятірного Грона нездоланих співців» — так називали київських неокласиків.

 

На лекції «Київськими слідами неокласиків» Алла Бондаренко розповість про Миколу Зерова, Михайла Драй-Хмару, Освальда Бургардта, Павла Филиповича та Віктора Петрова.

 

Про мужність і незламність кого з них ходили легенди? Який і як український поет-неокласик під час другої світової війни опинився у нацистському війську на окупованій рідній землі? — на такі й інші не менш цікаві запитання дадуть відповіді на лекції.

 

Ви також почуєте драматичні історії митців і кумедні випадки з їхнього життя. Познайомитесь з найкращими зразками їхньої творчості, шаржами, карикатурами. А ще здійсните віртуальну мандрівку Києвом 20-х, 30-х років місцями, пов’язаними з Київськими неокласиками.

 

Вартість: 180 грн

 

Реєстрація

Подія на Фейсбуці

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект