Читомо > Book Art > Перший із сорока примірників «Рукавички» уже у Києві

Book Art

Перший із сорока примірників «Рукавички» уже у Києві

19.10.2010 17 Автор:

І приїхав він на фестиваль «Азбукове королівство магів і янголів», що днями відбудеться у Музеї книги і друкарства. Книжка створена уже всім відомою майстернею «Аґрафка» ексклюзивним тиражем – лише 40 екземплярів та вручну зшита докупи. Українська народна казка «Рукавичка» у такому виконанні може сподобатися не тільки дітям, але й дорослим. І більш вибагливим останнім, можливо, навіть більше. Дивіться самі:

Всього у книзі 11 цупких листків (а отже – 22 сторінки), майже на кожному з яких з’являється новий мешканець хатинки-рукавички.

За правилами новоприбуле светрикове звірятко отримує цілу ліву сторінку. Проте дійові особи мають також свої іконки – для підтримання діалогу.

І хто б то не був, він однаково мітить на праву, де й височіє Рукавичка.


1/40!

«Рукавичка» утеплена червоним повстяним футляром, у якому можна гріти руки і безпечно транспортувати казку до «Королівства».

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

  1. Lev Hrytsyuk
    19.10.2010 в 2:24 pm

    Лінуся вже хоче таку рукавичку! 🙂

  2. Nastka
    19.10.2010 в 9:18 pm

    Тримала сьогодні її у руках:) Рукавичка просто чудова! Така тепла, в’язана, а футляр взагалі неперевершений:)

  3. Богдан Поліщук
    19.10.2010 в 11:23 pm

    Дуже класно!!!
    Дійсно чи можна буде роздобути собі одну з 40 рукавичок?
    Ви стильні й дивовижні ! аграфка – просто супер!!!

  4. перуцька
    20.10.2010 в 3:18 pm

    всі хочуть таку))

  5. Анна
    22.10.2010 в 6:34 pm

    красивенна! хочу потримать! )))

  6. Оля Юрасова
    22.10.2010 в 10:30 pm

    Супер книга! дуже подобається!!! Чекаю на зустріч!

  7. Toni
    29.10.2010 в 11:39 pm

    Математика дуже проста: до Києва привезли 40 штук; одна з них в Лаврі,а де ,запитується, інші 39???

  8. liljaart
    08.11.2010 в 5:52 pm

    Ой, людоньки, краса ж яка!!! Тішуся щиро, що в Україні відроджується мистецтво книги!!! Аґрафка – ВПЕРЕД!!! )))

  9. оля
    10.11.2010 в 11:50 am

    чудово!!! молодці! так тримати!! я вами пишаюсь!

  10. Аґрафка
    10.11.2010 в 12:01 pm

    Друзі, щиро дякуємо за чудові відгуки та приємні і теплі слова!!! Попередньо повідомляємо, що до свят можна буде придбати “Рукавичку” за доступною ціною. 🙂

  11. Лiя
    12.11.2010 в 4:39 pm

    де можна буде придбати це диво?

  12. Toni
    13.11.2010 в 7:00 pm

    Так,так,де можна придбати це диво?!

  13. Аґрафка
    13.11.2010 в 8:43 pm

    Книжка готується. Приблизно за десять днів детальну інформацію буде розміщено на сторінці Аґрафки в мережі Facebook.

  14. Чепухоносик
    19.11.2010 в 6:35 pm

    а чи можна попердньо замовити книгу? скільки коштуватиме?

  15. Toni
    23.11.2010 в 3:02 pm

    Вже наче як 10 днів минуло,а інформації досі нема(((

  16. Аґрафка
    23.11.2010 в 10:05 pm

    “Рукавичку” вже можна придбати/замовити. Деталі тут: http://www.facebook.com/notes/art-studio-agrafka/rukavicka-vidanna-perse/158366564206536

  17. н
    11.01.2012 в 12:11 pm

    Доречі ця кніга – ПЕРША за всю історію існування Украаїни українська книга, яка отримала нагороду від відомого в Європі бієннале ілюстрації в Братиславі!