Календар подій

31/10

Оголосять переможців конкурсу «Антисоціальна мережа»

Вінниця

14:00 вул. Театральна, 15

Оголосять переможців конкурсу «Антисоціальна мережа»

Відбудеться церемонія оголошення переможців літературного конкурсу «Антисоціальна мережа» із врученням дипломів та призів від видавництва «Дім Химер».

З 1 червня до 30 вересня 2019 року у видавництві «Дім Химер» відбувся тематичний літературний конкурс оповідань «Антисоціальна мережа». Нагорода переможцям — публікація в однойменній гуртовій збірці, запланованій до видання на Книжковий Арсенал наступного року.

 

Переможців конкурсу обирає дуже поважне журі, склад якого організатори досі тримають в таємниці. Також на сторінці видавництва у фейсбук триває читацьке голосування, результати котрого беруться до уваги під час визначення переможців. Конкурсні оповідання представлені в соцмережі у наступному форматі: заставка конкурсу, назва твору + кілька абзаців тексту, аби підписники видавництва вирішили, чи цікаво їм читати далі ту чи іншу історію (імена чи псевдоніми авторів тут не оприлюднюються). Таким чином учасники конкурсу отримували (та продовжують отримувати) підтвердження, що їхні твори на розгляді, а також мають змогу анонімно бачити реакцію читацької спільноти на прев’ю своїх робіт.

 

Подія на фейсбуці

 

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект