Календар подій

24/10

Презентують книжку «ЗНАК. Українські товарні знаки 1960–1980»

Київ

19:00 The Naked Room, вул. Рейтарська, 21

Презентують книжку «ЗНАК. Українські товарні знаки 1960–1980»

Відбудеться презентація дебютної книжки «ЗНАК. Українські товарні знаки 1960–1980» У,Н,А колективу.

Дослідження У,Н,А колективу присвячене історії українського графічного дизайну, зокрема галузі корпоративної ідентичності часів відлиги, застою та перебудови. У книжці «ЗНАК. Українські товарні знаки 1960–1980» співіснують два наративи — візуальний і текстуальний, що розкривають обрану тему в ширшій хронологічній перспективі: з аванґарду початку XX століття й до наших днів, адже матеріал потребує і наочності, й коментування. Більше фокусуючись на харківській школі промграфіки та доробку Володимира Побєдіна, видання демонструє архівні матеріали, називає імена й описує процеси та впливи в графічному дизайні України в локальному та глобальному контекстах.

 

Про це визначне явище у графічному дизайні в Україні та про хід дослідження, поговоримо з авторками книжки, учасницями У,Н,А колективу (Уляна Биченкова, Ніка Кудінова, Альона Соломадіна).

 

Презентація відбудеться за участі співзасновниці видавництва IST Publishing, Катерини Носко.

 

У,Н,А колектив (Уляна Биченкова, Ніка Кудінова, Альона Соломадіна) — об’єднання, сфокусоване на дослідницько-кураторських практиках у графічному дизайні.

 

IST Publishing – незалежний український small press, що спеціалізується на книгах про сучасну культуру та мистецтво. Фокус видавництва спрямовано на публікацію досліджень українського мистецтва з їх подальшим перекладом іноземними мовами. Іншою складовою діяльності видавництва є переклад фундаментальних текстів про теорію та історію мистецтва, філософію мистецтва, соціологію культури від провідних іноземних дослідників українською. Окремим інтересом редакторського колективу є видання артбуків.

 

Вхід на презентацію вільний.

 

Заповнення онлайн-форми передбачає можливість отримання примірника книжки безкоштовно на основі ваших відповідей, професійних класифікацій, вмотивованості.

 

«ЗНАК. Українські товарні знаки 1960–1980» реалізовується у рамках НОРД: Навчання, обміни, резиденції, дебюти — програма УКФ та у співпраці з IST Publishing.

 

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект