Календар подій

25/09

Пройде дводенне навчання «ПРО ПРАВА» для учасників креативних індустрій

Київ

10:00 IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8

Пройде дводенне навчання «ПРО ПРАВА» для учасників креативних індустрій

ПРО ПРАВА — це дводенний івент, присвячений захисту прав учасників креативних індустрій, зокрема авторських прав. 

ПРО ПРАВА організовує юридична компанія Law Net, окремим напрямом якої є ART NET — платформа, що займається підтримкою культурних індустрій. За період роботи у LAW NET накопичилось багато кейсів про те, як працювати з великими виставковими проєктами, роялті для музикантів, плагіатом та авторськими правами. Саме такими кейсами юристи компанії поділяться з відвідувачами івенту.

 

У програмі будуть публічні дискусії, де юристи разом з учасниками культурних індустрій будуть розбирати їх кейси. Серед учасників — культурні менеджери, куратори, художники, музиканти, дизайнери та інші. Їх імена стануть відомі згодом.

 

Окремою складовою ПРО ПРАВА стане сайт, де для кожної категорії діячів культури (митців, архітекторів, музикантів, фотографів, перекладачів, письменників, дизайнерів, музейників) у відкритому доступі будуть розміщені документи, необхідні для укладення різних договорів.

 

Також організатори створили анкету для того, аби зрозуміти,які питання варто обговорити протягом івенту. Ви можете поставити свої питання та розказати про свій кейс.

 

Реєстрація

 

Вхід вільний, за умови реєстрації.

 

Коли: 25 — 26 вересня 2019

 

Для кого: митців, архітекторів, музикантів, фотографів, перекладачів, письменників, дизайнерів, музейників та усіх, хто працює у культурних та креативних індустріях.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект