Календар подій

15/06

Проведуть семінар «Навзаєм: розмови про журналістику та культуру»

Київ

13:00 The Naked Room, вул. Рейтарська, 21

Проведуть семінар «Навзаєм: розмови про журналістику та культуру»

Відбудеться дводенний семінар журналістів і журналісток, що цікавляться розвитком незалежних медіа, моделями існування нішевих видань, питаннями культурної політики європейських країн та впливом популістичних стратегій на культуру.

Як побудувати діалог у світі, де більше ніхто не слухає одне одного? Як бути з майбутнім, яке настало значно швидше, ніж ми передбачали, і скидається на антиутопію? На що спиратися в реальності, яка тримається на фейках, пропаганді та теоріях змови? Чим обмежені можливості неупереджених та відповідальних медіа? І чому наша пам’ять така коротка — адже всі ці питання європейське суспільство вже ставило собі раніше? Про все це ми говоритимемо з гостями з України, Німеччини, Польщі, США та Румунії.

 

Запрошуємо також культурних менеджерів(ок), фахівчинь та експертів, дотичних до музейної та галерейної справи, які займаються вивченням сучасних музейних практик та репрезентацією пам’яті в музейному та публічному просторі.

 

Резиденції культурної журналістики «Culture Mirrors» відбулися навесні 2019 року у партнерстві видань KORYDOR (Україна), n-ost (Берлін), Scena9 (Бухарест) і Krytyka Polityczna (Варшава).

 

Проект реалізовано за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект