Publishers Weekly

Publishers Weekly придбало один з найстаріших сайтів про книжки The Millions

04.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Одне з найавторитетніших видань про книжкову справу Publishers Weekly придбало сайт The Millions, який працює з 2003-го року й розповідає про новинки літературного ринку. Про це повідомляється на сайті The Millions.

 

Найближчим часом сайт The Millions продовжить своє існування за старою адресою, а також, як і раніше, розповідатиме про нові книжки. Адам Борец, який довгий час був помічником головного редактора сайту та редактором Publishers Weekly, тепер стане повноцінним редактором The Millions.

 

Також повідомляється, що випускова редакторка сайту Лідія Еіслінг і надалі братиме участь в житті The Millions, але вже як автор.

 

Засновник сайту Макс Магі та команда авторів і редакторів The Millions очікують, що склад співробітників не зазнає кардинальних змін, але сам Магі більше не братиме участі в роботі ресурсу.

 

«З часом The Millions виріс у яскравий та необхідний проект, і в останні роки я багато думав про те, як він буде існувати без моєї участі. Разом з Publishers Weekly, The Millions отримає партнера, який повністю поділяє нашу місію. Ми вважаємо, що це чудовий результат для сайту, його авторів та читачів», – зазначає Макс Магі.

 

Publishers Weekly – один із найавторитетніших американських ресурсів про книговидавничу справу та літературу. Паперова версія почала виходити  1872 року.

 

Читайте також: Літературні подкасти: де слухати про книжки

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект

що більше читаєш – то ширші можливості