кіно

Розпочалися зйомки фільму «Шевченко: перший самурай»

19.07.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Києві почалася знімальна робота над фільмом Романа Перфільєва «Шевченко: перший самурай». Про це повідомляє Урядовий портал.

Режисер порівнює свій фільм зі стрічками «Гордість і упередження й зомбі» та «Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів», які популяризують патріотизм засобами розважальної, масової культури. За його словами, ідея стрічки з’явилася після того, як режисер побачив різноманітні художні інтерпретації образу Шевченка під час Майдану.

 

Проєкт Романа Перфільєва «Шевченко: перший самурай» минулоріч став переможцем конкурсу патріотичного кіно, який організувало Держкіно. Фільм матиме бюджет 24,5 млн гривень (Кабінет міністрів виділив із них 19,6 млн гривень).

Фільм знімає компанія Kristi Films, продюсером виступає – Юрій Мінзянов, який також працював з проєктом фільму «Припутні». Тараса Шевченка зіграє Роман Луцький, знайомий глядачам по «Сторожовій заставі» та фільму «Брати. Остання сповідь». Зйомки сподіваються завершити до кінця 2019-го року.

 

Раніше повідомлялося, що до дня народження Лесі Українки показали перший тизер майбутнього байопіка під робочою назвою «Леся Українка. Узлісся».

 

Як відомо, нещодавно завершилося виробництво екранізації дитячої казки «Пекельна хоругва, або Козацьке Різдво»,

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект