Календар подій

26/11

Сашко Лірник розповість про історію України в казках та легендах

Київ

12:00, 14:00 Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6

Сашко Лірник розповість про історію України в казках та легендах

Усі ми вийшли із казки. Кожна людина. А загалом людство, наш світ виросли на міфах та легендах. На цих трьох китах буйної уяви та фантазії стоїть і сама історія народів. Минуле і нинішнє, реальність і вигадка, слово мовлене і писане переплітаються у чарівливе тло, на якому віками триває життя на Землі.

Саме тому Сашко Лірник спробує знайти найкоротший шлях до дитячих сердець, аби навчити їх відчувати атмосферу стародавнього світу та залучити вивчати історію рідного краю через казки та легенди.

 

Розпочнемо знайомство з легендами про заснування Києва, із «Повісті минулих літ», дізнаємось про походження казки «Кирило Кожум’яка» та послухаємо її, згадаємо про найяскравішу постать часів Київської Русі — князя Святослава.

 

Ведучий-оповідач — Сашко Лірник, людина, яка присвятила себе українським казкам, легендам, билинам, яка знає, вивчає, складає, розповідає їх як ніхто інший.

 

А пісочна анімація від «Золотого Лева» підсилює казковість та чарівність дійства. Байдужими не залишиться ані дорослі, ані діти.

 

Рекомендуємо дітям від 8 років та дорослим.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект