Календар подій

16/09

У Чернівцях відбудеться І Міжнародний дитячий літфест «Literature Future»

Чернівці

У Чернівцях відбудеться І Міжнародний дитячий літфест «Literature Future»

Благодійний фонд «Я Майбутнє України», місією якого є підтримка, захист та розвиток дітей в Україні, започатковує І Міжнародний дитячий літературний фестиваль «Literature Future» (15-16 вересня), який перетворить місто Чернівці на Столицю дитячої писемності, Столицю дитячого літературного мистецтва, об′єднавши творчі думки та серця найобдарованіших дітей України.

Метою І Міжнародного дитячого літературного фестивалю «Literature Future» є:

  • популяризація читання дитячої літератури;
  • популяризація творчості обдарованих дітей України;
  • заохочення дітей до написання оригінальних авторських творів;
  • популяризація літературного мистецтва вцілому та розширення уявлення про дитячу літературну творчість України за кордоном;
  • підвищення якісного рівня таланту дітей, які творять в Україні за допомогою лекцій, майстер-класів тощо.

Завданням І Міжнародного дитячого літературного фестивалю «Literature Future» є висвітлення дитячої літературної творчості як синкретичного виду мистецтва, де органічно діють і взаємозбагачуються різні просторово-часові мистецтва: театральне, музичне, хореографічне, образотворче, тощо. Ще однією вагомою та актуальною гранню Фестивалю є мотивування, як певної миті Дитяче Слово, впливає на дорослу свідомість, а також чого можна досягти обдарованій дитині – майбутньому української нації, відчуваючи підтримку цього ж небайдужого дорослого. Окрім того, юні літератори матимуть можливість опублікувати свої твори в книзі вибраних творів «Я – майбутнє України. Діти». На фестиваль запрошуються 100 найталановитіших дітей з усієї України, які представлятимуть свої регіони.

У рамках Фестивалю був проведений конкурс на найкращий твір серед учнів зі всієї України. В результаті конкурсу компетентне журі спершу обере 20 найкращих творів, а в основний день фестивалю буде визначено три призові місця:

  • 1 місце – виграш 10 тисяч гривень;
  • 2 місце – виграш 5 тисяч гривень;
  • 3 місце – виграш 5 тисяч гривень.

На фестиваль запрошуються відомі автори України, які нададуть дітям майстер класи, поділяться досвідом та збагатять юних авторів корисними порадами.

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект