Марсель Пруст

У Франції видадуть раніше неопубліковані твори Пруста

07.08.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Французьке видавництво Editions de Fallois оголосило, що видасть збірку новел та оповідань культового письменника Марселя Пруста, які раніше не публікувалися. Про це повідомляє інформаційна агенція Agence France-Presse.

Ці твори написані Прустом ще на початку 20-х років. Вони мали увійти до його першої книжки «Plaisirs et les Jours» – збірки віршів та оповідань, яка вперше побачила світ у 1896 році. Але чомусь письменник вирішив вирізати із книжки дев’ять творів.

 

Неопубліковані твори віднайшов засновник видавництва Бернар де Фаллуа, який помер наприкінці 2018 року. Вони стануть частиною збірки разом під назвою «Le Mystérieux correspondant et autres nouvelles inédites» («Загадковий кореспондент та інші неопубліковані новели»). Книжка матиме 180 сторінок і з’явиться друком 9 жовтня.

 

Також повідомляється, що видання міститиме факсимільні оригінали сторінок Пруста.

 

Марсель Пруст (Valentin Louis Georges Eugène Marcel Proust) — французький письменник, есеїст та критик, що здобув світове визнання як автор роману-епопеї «У пошуках утраченого часу» (À la recherche du temps perdu), одного з найвизначніших літературних творів двадцятого століття.

 

Українською мовою роман переклав Анатоль Перепадя. Його вперше опублікували у видавництві «Юніверс» з 1997 по 2002 рік.

 

Раніше повідомлялося, що два невиданих оповідання Ернеста Гемінґвея, які він написав в 1950-х, опублікують влітку 2019-го року.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект