книжковий автомат

У лондонському метро встановили автомат, який продає оповідання

09.04.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У лондонському метро встановили вендинговий автомат, який продає оповідання відомих письменників. Про це повідомляє видання The Guardian.

Автомати з’явилися на станції метро Кеннері Ворф. В ньому можна придбати короткі історії на одну поїздку від Вірджинії Вульф, Чарльза Діккенса і Льюїса Керролла, а також короткі детективи.

 

Також повідомляється, що автомат встановили з ініціативи місцевої влади після дослідження, яке показало, що 36% мешканців міста не дочитали навіть одну книжку за рік через брак часу, а 70% опитаних воліли б почитати хорошу книжку по дорозі на роботу або додому.

 

Як відомо, це вже не перший подібний експеримент з автоматами. Ще в 1937 році засновник видавництва Penguin Аллен Лейн встановив такий апарат з книжками на вокзалі Чарінг-Кросс, що викликало шок у його більш консервативних колег по цеху. Декілька років тому ідею книжкових автоматів відродила і розкрутила французька компанія Short Édition. Автомати можна знайти в різних частинах Франції та США.

 

Раніше повідомлялося, що за даними дослідження Читомо та Gutenbergz громадський транспорт — третє за популярністю після дому та роботи місце для читання серед українців

 

Читайте також про те, як пройшов цьогорічний Лондонський книжковий ярмарок.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект

що більше читаєш – то ширші можливості