Ілюстрація

У США обрали 75 найкращих обкладинок 2018-го року

26.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Авторитетний американський онлайн-журнал lithub.com оприлюднив список найкращих обкладинок року. Про це повідомляється на сайті видання.

Список із 75-ти обкладинок створили на основі відповідей, які дали 27 книжкових дизайнерів. Найбільше позитивних відгуків отримали два видання (12 голосів): «Cherry» Ніко Волкера (дизайн Джанет Хансен) та «The Pisces» Меліси Бродер (дизайн Рейчел Вайлі). Другою найкращою обкладинкою (6 голосів) стала робота Джона Галла до видання «The Hole» Жозе Ревуелтаса.

 

Також були відзначені Calypso Девіда Седаріса ( дизайн Петера Мндельсанда) та Lucia Berlin, Evening in Paradise Лучії Берлін (дизайн На Кім – рекордсмен за кількістю книжок, присутніх у цьому списку – 8 видань).

 

Видавництвом, книжки якого найчастіше трапляється у списку, стало New Directions (11 книжок). Друге місце за цим показником посів видавничий дім FSG (10 книжок).

  

 

Ознайомитися з повним списком можна за цим посиланням.

 

Як відомо, Андрій Лесів та Романа Романишин, що представляють дизайн-студію «Аґрафка», здобули для «Видавництва Старого Лева» дві відзнаки на конкурсі ілюстрації Nami Concours у Південній Кореї.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект