музей

У США після 11 років роботи закривається Музей новин

04.10.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американський Музей новин The Newseum завершить свою роботу наприкінці 2019 року. Про це йдеться в заяві, розміщеній на офіційному сайті музею.

 

Відповідно до повідомлення, музей існує вже понад 11 років. За цей час його відвідали майже 10 млн осіб.

 

«Дякуємо усім, хто відвідав музей, а особливо його працівникам, донорам та партнерам-засновникам, завдяки підтримці яких це все стало можливим», — наголосила дирекція.

 

Музей змушені закрити через фінансові причини.

 

«Ми знаємо, що відвідувачі люблять Newseum … Але багато років він боровся у фінансовій битві, і продовжувати свою діяльність у цьому ж місці стало неможливим», — розповіли в заяві.

 

Музей новин — єдиний у світі музей індустрії новин, а також того, що із цим пов’язано: журналістики та засобів масової інформації. Розташований у центрі столиці США Вашингтоні на перехресті Пенсильванія-авеню та Шостої Стріт між будинком Капітолію і Білим Домом, поблизу Смітсонівського інституту.

 

Музей складається із 7-ми рівнів галерей, театрів, торгових площ та інших сервісів для відвідувачів. Скляний прозорий фасад прикрашає мармурова стела заввишки 22,5 метри, де викарбувано Першу поправку до Конституції США.

 

Він є найінтерактивнішим і найбільш технологічно розвиненим музеєм світу. При його спорудженні використано 161 км волоконно-оптичних кабелів для з’єднання численних електронних екранів, інтерактивних кіосків, 2-х телевізійних студій, 15-ти театрів та величезного екрана, розмірами 12,2 х 6,7 м високої роздільної здатності.

 

Загальна площа Музею новин — 196 тис. кв. метрів, експозиція займає близько 70 тис. кв. метрів. Його спорудження обійшлося у приблизно $450 млн, включаючи $100 млн, витрачених на придбання у власність земельної ділянки.

 

Музей новин налічує 14 основних експозицій, де представлено всесвітню історію індустрії новин за 5 минулих століть, електронні новини, фотожурналістику, міжнародні новини, а також те, як засоби масової інформації висвітлювали такі значимі історичні події, як падіння Берлінської стіни чи теракти 11 вересня 2001 року.

 

Днями ми повідомляли, що Український інститут працює над впровадженням україномовних аудіогідів у музеях світу.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект