Чарлз Буковскі

Український проект видання Буковскі отримав дизайнерську премію Red Dot

20.08.2018
Чарльз Буковскі

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українське рекламне агентство Tought Slate Design отримало премію Red Dot за дизайн проекту Charles Bukowski Glitch Book. Про це повідомляється на офіційному сайті агенції.

 

Charles Bukowski Glitch Book — це проект перевидання збірки Чарлза Буковскі «Play the Piano Drunk Like a Percussion Instrument until the Fingers Begin to Bleed a Bit», яка вийшла ще у 70-ті роки XX ст. Над дизайном працював Дмитро Цапко, керівнику агенції Tough Slate Design.

 

Окрім Red Dot, проект отримав низку перемог на інших конкурсах та фестивалях. Зокрема: КМФР, Epicа, Ukrainian Creative Week та ADC Europe (Барселона).

 

Книжка вийде друком у видавництві «Люта справа». До 17-го вересня вже триває попередній продаж зі спеціальною знижкою.

 

У видавництві говорять, що цьому проекту вже більше п’яти років. Такий довгий термін пов’язаний з довготривалими переговорами щодо отримання прав.

Генрі Чарлз Буковскі — американський поет, романіст, новеліст польсько-німецького походження. Прибічник естетики, що розвивали бітники, богемні кола Америки 40-60-х — представники так званої «натуралістичної» школи.

 

Автор відзначався небаченою продуктивністю, написавши тисячі віршів, сотні коротких оповідань та шість романів, що в кінцевому підсумку вийшло на 110 книжок у друкованому вигляді.

 

За словами дослідника творчості письменника Девіда Стівена Калона, протягом усього життя об’єктами творчості Буковскі були класична музика, самотність, алкоголізм, автори, якими він захоплювався, випадки з життя, письменництво, натхнення, жінки, секс, кохання та кінські перегони.

 

Нагадаємо, що у 2008 році видавництво «Факт» видало перший роман Буковскі «Поштамт» у перекладі Іллі Стронґовського. Це була перша ґрунтовна публікація Чарльза Буковскі в українському перекладі. Пізніше українською були перекладені його романи «Хліб із шинкою» («Сендвіч із шинкою»), «Фактотум» (скорочена версія), «Жінки», а також збірка новел «Дороги в рай нема».

 

Раніше повідомлялося, що дві роботи української ілюстраторки Євгенії Гайдамаки були відзначені престижною премією Red Dot Communication Design Award.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект

що більше читаєш – то ширші можливості