Чарлз Буковскі

Український проект видання Буковскі отримав дизайнерську премію Red Dot

20.08.2018
Чарльз Буковскі

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українське рекламне агентство Tought Slate Design отримало премію Red Dot за дизайн проекту Charles Bukowski Glitch Book. Про це повідомляється на офіційному сайті агенції.

 

Charles Bukowski Glitch Book — це проект перевидання збірки Чарлза Буковскі «Play the Piano Drunk Like a Percussion Instrument until the Fingers Begin to Bleed a Bit», яка вийшла ще у 70-ті роки XX ст. Над дизайном працював Дмитро Цапко, керівнику агенції Tough Slate Design.

 

Окрім Red Dot, проект отримав низку перемог на інших конкурсах та фестивалях. Зокрема: КМФР, Epicа, Ukrainian Creative Week та ADC Europe (Барселона).

 

Книжка вийде друком у видавництві «Люта справа». До 17-го вересня вже триває попередній продаж зі спеціальною знижкою.

 

У видавництві говорять, що цьому проекту вже більше п’яти років. Такий довгий термін пов’язаний з довготривалими переговорами щодо отримання прав.

Генрі Чарлз Буковскі — американський поет, романіст, новеліст польсько-німецького походження. Прибічник естетики, що розвивали бітники, богемні кола Америки 40-60-х — представники так званої «натуралістичної» школи.

 

Автор відзначався небаченою продуктивністю, написавши тисячі віршів, сотні коротких оповідань та шість романів, що в кінцевому підсумку вийшло на 110 книжок у друкованому вигляді.

 

За словами дослідника творчості письменника Девіда Стівена Калона, протягом усього життя об’єктами творчості Буковскі були класична музика, самотність, алкоголізм, автори, якими він захоплювався, випадки з життя, письменництво, натхнення, жінки, секс, кохання та кінські перегони.

 

Нагадаємо, що у 2008 році видавництво «Факт» видало перший роман Буковскі «Поштамт» у перекладі Іллі Стронґовського. Це була перша ґрунтовна публікація Чарльза Буковскі в українському перекладі. Пізніше українською були перекладені його романи «Хліб із шинкою» («Сендвіч із шинкою»), «Фактотум» (скорочена версія), «Жінки», а також збірка новел «Дороги в рай нема».

 

Раніше повідомлялося, що дві роботи української ілюстраторки Євгенії Гайдамаки були відзначені престижною премією Red Dot Communication Design Award.

що більше читаєш – то ширші можливості