асоціація

В Україні з’явилася асоціація письменників пригодницького і детективного жанрів

26.02.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні розпочала роботу асоціація письменників, які пишуть детективну та пригодницьку літературу. Про це повідомляє прес-служба організації.

Перше урочисте засідання асоціації відбулося у Києві. «Ідею створення української Асоціації пригодників і детективістів я виношував здавна. Тільки у США є кілька таких об’єднань. Ще десять років тому подібну організацію ми планували заснувати разом із моїм колегою і другом Андрієм Кокотюхою, але цьому завадив мій переїзд до США», – розповів співголова Асоціації письменник Сергій Куліда.

 

Також він зазначив, що мета Асоціації — «створити спільний простір для письменників і видавців, забезпечити органічну роботу і синергію усіх ланок видавничого процесу, щоб український читач нарешті отримав якісну масову літературу».

 

«Нам надзвичайно не вистачає розуміння літератури як цехового ремесла. Свого часу князі сходили зі своїх коней, коли приїздили в ремісничі квартали. Також мене дивує, що надзвичайно цікава тема української розвідки майже не заторкнута вітчизняною літературою. Поки що у цьому напрямку зроблені тільки поодинокі спроби. Серед нечисленних позитивних винятків можна назвати роман «Троща» Василя Шкляра про службу безпеки ОУН», – сказав на засіданні письменник Андрій Кокотюха.

 

Раніше повідомлялося, що у США заснували премію Омеляна Пріцака з українських студій.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект