Календар подій

2/07

Відбудеться другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

Київ

9:00 Olympic NSC, вул. Велика Васильківська, 55

Відбудеться другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

Щорічне проведення «Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури» стало доброю традицією та ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні.

У Вас буде можливість познайомитись із найбільшими донорами у сфері культури, обмінятись досвідом і, можливо, зустріти потенційних партнерів для майбутніх проектів.

 

Серед грантодавців ярмарку – Креативна Європа, Український культурний фонд, European Union in Ukraine, проект House of Europe, U.S. Embassy Kyiv Ukraine, Міжнародний фонд “Відродження”, National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team, Чеський центр у Києві, Французький інститут в Україні / Institut français d’Ukraine, Ukrainian Institute – Український інститут та інші закордонні інституції і посольства, які надаватимуть актуальну інформацію про напрями проектів, за якими здійснюється грантова підтримка.

 

Заявки на участь у Ярмарку приймаються до 25 червня 2019 р.

 

Захід організовано Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні за підтримки Український культурний фонд. Інформаційний партнер — Громадський Простір.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за е-мейлом: creativeeurope.in.ua@gmail.com.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект