Календар подій

16/05

Відбудеться презентація і аналіз стратегії Українського культурного фонду

Львів

18:30 пл. Міцкевича, 6/7

Відбудеться презентація і аналіз стратегії Українського культурного фонду

У 2018 в Україні створено Український культурний фонд. І минулого і цього року організації зі Львова та регіону стали другими (після Києва) за кількістю заявок та проектів.

УКФ є важливим для культури Львова та регіону. Але чи ми розуміємо, навіщо створений УКФ, які його функції? Чи ми розуміємо, чому саме ці програми фінансує фонд? Як саме УКФ доповнює програми фінансування на місцевому, обласному рівні? Чи може УКФ бути помічним для Львівського Фонду Культури, робота над створенням якого триває зараз?

 

Про ці та інші питання будуть говорити:

  • Ірина Чужинова — керівниця аналітичного відділу УКФ;
  • Володимир Воробей — директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, консультант УКФ з розробки стратегії у 2018 р.

 

Модерує Мар’яна Куземська-Данилюк — координаторка напрямку стратегування, дослідження та освіти в Інституті стратегії культури, асистентка програми культурології УКУ, культурна менеджерка.

До обговорення долучиться Андрій Москаленко — заступник міського голови Львова з питань розвитку, а також Андрій Пундор – керівник програми стратегія в City Institute/Інститут міста, співрозробник міських стратегій.

 

Цією подією ІСК має намір в подальшому запустити серію публічних подій-обговорень стратегій міських установ культури Львова.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект