Календар подій

17/07

Відбудеться презентація поетичних новинок Влада Сорда та Віктора Крупки

Вінниця

18:30 Книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Відбудеться презентація поетичних новинок Влада Сорда та Віктора Крупки

Відбудеться презентаця та атмосферні вечірні читання поетів «Дому Химер» Влада Сорда (сувенірне видання «+++») та Віктора Крупки (подарункове видання «Химерник»).

«Химерна» поезія в контексті війни та миру: оскільки неоголошена війна з сусідньою країною-агресором триває, Влад Сорд має на меті вкотре привернути увагу «втомленого» суспільства до українських захисників. Під час заходу автор розкаже про власний бойовий шлях, історію написання та створення цієї книги, зачитає кілька своїх текстів.

 

Віктор Крупка представить «мирну» поезію у подарунковому ілюстрованому виданні. Від «Прозорих» до «Химерника» лише один крок, один обрій, одна весна… Саме «Химерником» називається третя книжка поезій відомого вінницького поета Віктора Крупки. Це лірика занурення у видиме/невидиме, коли світовідчування і світоспоглядання взаємодоповнюються, перехрещуються, перетікають з одного в інше, набувають багатовимірності. Тут зібрані поезії про землю і всесвіт, тишу і згуки, вічне і тлінне, загусле і зболене, стале і скороминуще, відсторонене і кордоцентричне.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект