Bad Sex Award

Відомий автор найгіршої сексуальної сцени цього року

04.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Журі премії Bad Sex Award 2018 оголосило переможця. Ним став американський письменник Джеймс Фрей, повідомляє The Guardian.

 

Премію письменникові присудили за роман «Катерина» – художній переказ любовної історії, написання якої автор розпочав під час гедоністичної поїздки до Парижа у 1990-х.

 

Це історія про американського письменника-початківця Джея, який п’є і тиняється Парижем, разом із норвезькою моделлю на ім’я Катерина.

 

Журі відзначило, що в романі є кілька еротичних сцен, зокрема, сцена на парковці і задньому сидінні таксі, але найбільше їх вразила сцена у ванні, в якій змальовується вісім еякуляцій.

 

Я твердо і глибоко у ній трахаю її на умивальнику її маленька чорна сукня разом із поясом на підлозі у мене штани на колінах наші погляди зімкнулися, наші серця душі й тіла зімкнулися.
Кінчай у мене.
Кінчай у мене.
Кінчай у мене.
Забиває подих сліпучий струс незборимого вибуху білий боже я кінчаю в неї мій член пульсує ми разом стогнемо очі серця душі тіла злилися воєдино.
Раз.
Білий.
Боже.
Кінчай.
Кінчай.
Кінчай.
Заплющую очі видихаю.
Кінчай.

 

Коментуючи рішення журі, Фрей заявив: «Я з великою шаною і покірністю приймаю цю престижну нагороду. Слава моїм колегам, які потрапили до фіналу: завдяки вам я отримав багато годин приємного читання цього року».

 

Нагадаємо, що до короткого списку премії потрапили:

 

  • Major Victor Cornwall та Major Arthur St John Trevelyan. Scoundrels: The Hunt for Hansclapp
  • James Frey. Katerina
  • Julian Gough. Connect
  • Haruki Murakami. Killing Commendatore
  • Luke Tredget. Kismet
  • William Wall. Grace’s Day
  • Gerard Woodward. The Paper Lovers.

 

Минулого року переможцем Bad Sex Award став американський письменник Крістофер Боллен. Премію йому присудили за роман «Руйнівники».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект