дитяча література

Віртуальних Туконі виклали у вільний доступ

07.02.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Безкоштовний додаток Meeting Tukoni VR experience спецпроєкту Книжкового Арсеналу «Знайомство з туконі» вийшов на GooglePlay. Про це повідомляється на сайті Мистецького Арсеналу.

 

«Знайомство з туконі» — перший в Україні проєкт, який поєднав книжку та віртуальну реальність, створений у 2018 році Мистецьким арсеналом, New Cave Media та Видавництвом Старого Лева за підтримки Благодійного фонду Lucky Books.

 

 

В основі історії «Знайомство з туконі» — серія дитячих книжок-картинок авторки та ілюстраторки Оксани Були, що вийшли друком у Видавництві Старого Лева: «Ведмідь не хоче спати», «Зубр шукає гніздо», «Туконі — мешканець лісу» та «День народження ялинки».

 

Книжки були перекладені шістьма мовами. Також вони потрапили до списку Найкрасивіших книг світу (2018) та конкурсу «Білі круки» (2019).

 

«Туконі — чарівні мешканці лісу. Усі вони різні, але водночас їх об’єднує дружба та любов до природи й світу, в якому вони живуть. Туконі дбають про рослини і про тварин — насправді це їхня улюблена справа.

 

 

У додатку можна познайомитися з ними ближче. Адже одягнувши VR-окуляри, ви потрапляєте у їхній магічний світ, опиняючись то серед карпатського хвойного лісу, то на заквітчаних гірських галявинах. Там ви поглядом шукаєте одного з персонажів, який потім виходить прямісінько до вас. Кожна локація була ретельно підібрана командою для зйомки відео 360°, завдяки чому є відчуття справжнього занурення в історію», — розказують творці проєкту.

 

Безкоштовно завантажити Meeting Tukoni VR experience можна за посиланням.

 

Нагадаємо, що недавно стартував інтерактивний проєкт для школярів #ЖивіПисьменники.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект