василь шкляр

З’явився тизер до екранізації «Чорного ворона» Шкляра

01.06.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився перший тизер історичної драми «Чорний ворон» за мотивами історичного роману Василя Шкляра. Відео виклали на Youtube-каналі Державного агентства України з питань кіно.

 

Фільм режисера Тараса Ткаченка розповідає історію Івана, на прізвисько Ворон, який став учасником повстанського руху проти радянкської влади в Холодноярській республіці 1920-х років.

 

 

«Історія стрічки охоплює одну з найдраматичніших сторінок історії нашої країни, показує приклад нескореності та мужньої боротьби за волю та незалежність рідної землі. Це один із найбільш очікуваних у прокаті фільмів цього року, і я радий, що вже зовсім скоро картина дістанеться до широких екранів», —  зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

 

Виробництвом фільму займається «ТЕТ-Продакшн» на замовлення телеканалу «1+1». Стрічку покажуть у кінотеатрах вже цього року.

 

Як відомо, в основу роману Василя Шкляра «Залишенець. Чорний Ворон» покладено історичні документи, зокрема, з розсекречених архівів КДБ. Книжка стала бестселером і була позитивно оцінена критиками. Роман отримав кілька нагород. Василь Шкляр за нього був визнаний лауреатом Шевченківської премії 2011 року, та відмовився її отримати в знак протесту проти перебування на посаді українофобського міністра освіти Дмитра Табачника.

 

Раніше ми повідомляли, що з’явився трейлер фільму про Стуса.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект