дитліт

Камбербетч озвучить одного з персонажів екранізації «До нас на чай заходив тигр!»

29.07.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відомий британський актор Бенедикт Камбербетч візьме участь в озвучені персонажів майбутньої екранізації культової книжки-картинки Джудіт Керр «До нас на чай заходив тигр!». Про це опвідомляє видання The Independent.

Крім Бенедикта Камбербетча в озвученні анімаційної екранізації книжки візьмуть участь й інші відомі актори, зокрема повідомляється про залучення до роботи також Девіда Ойелоуо, Девіда Вільямса, Пола Вайтгауса та Темзін Ґреґ.

 

Над телевізійною адаптацією відомої книжки-картинки працює британський канал Channel 4. Планується, що мультфільм з’явиться на екранах під різдвяні свята й триватиме близько 30-ти хв.

 

«До нас на чай заходив тигр!» (англ. The Tiger Who Came to Tea) — книжка-картинка, написана і проілюстрована англійською дитячою письменницею Джудіт Керр. Перша і найвідоміша книжка письменниці, що вийшла 1968 року у видавництві «HarperCollins» і витримала чимало перевидань. Зараз вона має культовий статус та 5 мільйонів проданих примірників.

 

Українською мовою книжка вийшла у 2017-му році у Видавництві Старого Лева. Переклад здійснила Катерина Міхаліина.

 

Раніше повідомлялося, що в США запустили виробництво нового серіалу «Путівник по галактиці», який заснований на серії книжок британского письменника Дугласа Адамса.

 

Читайте також: Звіт Frontier Economics: «Найкасовіші екранізації почалися з книжки»

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект