екранізації

Каннський кінофестиваль допоможе видавцям екранізувати їхні книжки

14.05.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Вперше секція Каннського кінофестивалю «Shoot the Book!» та кіноринок Marché du Film об’єднаються, щоби допомогти видавцям знайти кінокомпанії для екранізації їхніх творів. Про це повідомляє офіційний сайт кінофестивалю.

«Shoot the Book!» – це спеціальний захід, присвячений екранізаціям книжок, який вже 5 разів поспіль відбувається в межах Каннського кінофестивалю. Організатори привозять на фестиваль «кіногенічні» книжки та презентують їх режисерам і продюсерам, допомагають авторам і кіновиробникам знайти один одного.

 

Цього року «Shoot the Book!» вперше об’єднається з кіноринком Marché du Film і отримала статус міжнародної події. Захід заплановано на 20 і 21 травня. В його межах близько 50 видавництв зустрінуться з представниками кінокомпаній і розкажуть їм про найцікавіші та найбільш гідні екранізації книжки. Участь візьмуть як французькі компанії, так і видавництва з Канади, Німеччини, Нідерландів, Індонезії, Іспанії та інших країн.

 

Вранці 21 травня в Каннах також пройде традиційна пітч-сесія. На ній буде представлено 11 книжок, відібраних спеціальним журі як потенційно успішні екранізації. У списку сім французьких, два канадських, один швейцарський і норвезький тексти. Вибрані учасники зможуть пройти майстер-клас, присвячений фінансуванню адаптацій.

 

Нагадаємо, що Міжнародний Каннський кінофестиваль влаштовується з 1946 року і є одним з найстаріших і найпрестижніших кіноподій світу. Цього року він проходитиме з 14 по 25 травня,

 

Як відомо, за дослідженням Frontier Economics, попит серед глядачів на 53% вищий, якщо фільм знятий за мотивами книжки.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект