кіно

На «Великій ідеї» збирають кошти на екранізацію новели Винниченка

12.06.2018

Читомо

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На краудфандинговій платформі «Велика Ідея» збирають кошти на короткометражну екранізацію новели «Момент» Володимира Винниченка. Сторінка проекту з’явилася на сайті платформи.

 

Автори екранізації планують зібрати 22 тисячі гривень.

 

Проект започаткував молодий львівський режисер та актор Володимир Антонов. Також до зйомок фільму долучились оператори. Ігор Трубаєв, що знімав рекламу для Nikon та Nescafe. Та Джонатан Грін, який закінчив лондонські курси фільммейкінгу.

 

Також повідомляється, що події будуть перенесені в теперішній час. Це буде історія двох молодих людей, які зустрілися в умовах війни на окупованому Донбасі. Дівчина тікає від воєнізованих терористів і натрапляє на хлопця з Франківська, що приїхав на окуповану територію, щоб забрати речі своєї родички. Опинившись поруч з дівчиною, молодик сам того не підозрюючи, вв’язується в авантюру і також змушений прямувати до лінії розмежування, переховуючись від ДНРівців.

 

 

Зробити пожертву та дізнатися більше про проект можна на сторінці проекту

 

«Момент» — імпресіоністична новела, яку написав Володимир Винниченко у 1910 році. Вона описує історію короткого кохання між революціонером і панною.

 

Раніше повідомлялося, що на «Великій ідеї» збирають кошти на проект «Мистецтво мислити. Книжки Бреніфє у всі куточки України»

 

Зображення: «Велика ідея»

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект