Календар подій

15/01

Відкривається літературний клуб «Оксамитки у Zakapelkу»

Київ

18:30 Zakapelok, вул. Верхній Вал, 64

Відкривається літературний клуб «Оксамитки у Zakapelkу»

У книгарні-кав’ярні «Zakapelok» відкривається літературний клуб «Оксамитки у Zakapelkу». Модераторкою літклубу стане Оксамитка Блажевська, письменниця, книжкова блогерка і піарниця.

Вас чекають читання та обговорення цікавих і актуальних книжок, як українських авторів, так і закордонних, читацькі челенджі і обговорення прочитаних книжок у теплому затишному колі книголюбів.

 

На першій зустрічі клубу будуть читати й обговорювати книжку Мері Енн Шеффер та Енні Берровз «Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння», а також писати листи.

«Клуб любителів книжок і пирогів з картопляного лушпиння»

Джулієт — молода письменниця. Вона шукає сюжет для нової книжки. Та краще їй бути обачнішою. Не відповідати на листи незнайомців із острова Ґернсі. Не радити їм хороші книжкові крамниці у повоєнному Лондоні. Краще взагалі оминати цю тему. Бо так дівчина ризикує дізнатися про «Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння». Виникне безліч запитань, і Джулієт напише листа у відповідь… Її життя перевернеться догори дриґом. Героїня з головою порине в карколомні пригоди. Там буде все: війна та похмурі часи німецької окупації, заборонене товариство, де збиратимуться ті, хто не втратив надії, а ще дивакуваті книголюби, що знають, якою має бути надзвичайна книжка. Саме такою, як ця…

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: «Точка нуль» Чеха: книжка, що розвертає обличчям до нас самих

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект