Золотий хрін

Відома лауреатка премії «Золотий хрін-2018»

14.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відзнаку за найгірший опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури у 2018 році отримала Люко Дашвар – за роман «Ініціація». Про це оголосили на фінальній церемонії, яка пройшла 12-го січня у кнайп-клубі «Купідон».

 

Це вже друге вручення премії. Лауреатку визначило журі, до складу якого увійшли літературні критики Юрій Володарський і Тетяна Трофименко, журналістка і засновниця проекту «Рагу.лі» Тетяна Микитенко, письменниця Анна Малігон та блогерка Вероніка Новікова.

 

«…Підлога – за постіль: до такого блиску вичистили її власними тілами – раділа й сяяла. Вікна – броня: рекламу можна знімати про такі вікна. Подвійний склопакет, абсолютна звукоізоляція, і то таки правда: вже як Тася стогнала під Перегудою, а знадвору того ніхто не почув.

 

І хоч Павло впорався швидше, ніж сподівався, та не відкинувся на спину, як зазвичай, не закурив, аби насолодитися розслабленням, яке завжди відчував після сексу, – притулився до розпеченої Тасі: набратися від неї сили, відчути здатність підкорити жінку ще раз. Ще!»

Люко Дашвар, «Ініціація»

 

Разом з тим, опис сексу в оповіданні Христі Венгранюк «Народжуватися і помирати взутими» переміг у читацькому голосуванні.

 

Як відомо, окрім Люко Дашвар та Христі Венгринюк на здобуття премії претендували ще 7 письменників: Юрій Винничук, Олександр Денисенко, Петро Крижановський, Андрій Цаплієнко, Дмитро Білий, Сергій Мартинюк.

 

Нагадаємо, що минулого року відзнаку за найгірший опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури отримав Любко Дереш – за роман «Спустошення».

 

Раніше повідомлялося, що журі премії Bad Sex Award 2018 оголосило переможця. Ним став американський письменник Джеймс Фрей

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект